Imprezy lokalne

X Gminne Święto Plonów w Wilczycach

Ocena użytkowników:  / 0

DSC 019907 sierpnia 2016 r. na Stadionie Sportowym w Wilczycach, odbyło się jubileuszowe X Gminne Święto Plonów.

Program uroczystości rozpoczął się przemarszem korowodu dożynkowego spod budynku Urzędu Gminy w Wilczycach na Stadion Sportowy na którym odbyła się Msza Św. polowa. Podczas mszy poświęcono chleb dożynkowy oraz wieńce dożynkowe.

 

Czytaj więcej...

Dożynki Gminne w Lipniku

Ocena użytkowników:  / 0

Serdecznie zapraszamy na dożynki Gminne w Lipniku w dniu 21 sierpnia 2016 r.

lipnik 2016

Dni Ziemi Koprzywnickiej - "Okrężne 2016"

Ocena użytkowników:  / 0

W dniach 20-21 sierpnia 2016 roku w Koprzywnicy odbędą się Dni Ziemi Koprzywnickiej - "Okrężne 2016"- Gminne Święto Plonów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!

koprzywnica 2016

XXIX Wojewódzkie Święto Kwitnącej Jabłoni w Samborcu

Ocena użytkowników:  / 0

samborzec8 maja br. już po raz XXIX w Samborcu odbyło się Wojewódzkie Święto Kwitnącej Jabłoni.  Obchody Święta rozpoczęły się od Mszy Św. w intencji sadowników, odprawionej w kościele parafialnym p.w. Trójcy Przenajświętszej w Samborcu. Po uroczystym nabożeństwie włodarze gminy, zaproszeni goście i mieszkańcy przeszli w barwnym korowodzie na plac rekreacyjny przy Urzędzie Gminy, będący miejscem imprezy. 

Czytaj więcej...

AGROTRAVEL 2016 w Kielcach

Ocena użytkowników:  / 0

52839675705174a36b62W dniach 8-10 kwietnia odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. Podczas trwających trzy dni targów swoją ofertę prezentowały firmy z branż turystycznych, producenci, twórcy ludowi, lokalne grupy działania a także poszczególne regiony z całej Polski. Krajem Partnerskim były Wlochy - region Umbria. Region partnerski tegorocznych targów to Makroregion Polski Wschodniej GREEN VELO. Imprezie targowej towarzyszyło Międzynarodowe Forum Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki.

 

Stoisko Lokalnej Grupy Działania Ziemi Sandomierskiej zajęło II miejsce w konkursie na najciekawsze stoisko w kategorii stoisko standardowe.

Stowarzyszenie Sandomierski Szlak Jabłkowy otrzymało nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie na najciekawszy pakiet turystyki wiejskiej "Wędrówka Sandomierskim Szlakiem Jabłkowym", prezentowany na stoisku LGD Ziemi Sandomierskiej.

Dziękujemy Stowarzyszeniu "Sandomierski Szlak Jabłkowy"

za przygotowanie prezentacji regionu na stoisku Lokalnej Grupy Działania Ziemi Sandomierskiej.

Czytaj więcej...

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”