Trasy NORDIC WALKING na terenie działania LGD Ziemi Sandomierskiej  -  Klimontów, Samborzec

Szkolenie drogą do sukcesu

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 
poklSandomierskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego - LGD realizuje projekt pn. "Szkolenie drogą do sukcesu" - Recepcjonista w hotelarstwie z językiem angielskim. Projekt realizowany jest na podstawie umowy z Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w ramach Euroejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 6.3 – Inicjatywy lokalne na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich.

Szkolenie przewidziane jest dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo w wieku 15 - 24 lata i 50 - 64 lat, zamieszkałych na obszarach wiejskich gmin powiatu sandomierskieo i gminy Lipnik z powiatu opatowskiego.

Tematyka szkolenia:

1) "Recepcjonista w hotelarstwie" (organizacja pracy, podstawy prawa i ekonomiki, obsługa konsumenta, obsługa urządzeń biurowych, obsługa programu kompyterowego Chart Hotel)

2) Podstawy języka angielskiego w pracy recepcjonisty.

Celem ogólnym tego projektu jest zwiększenie szans kobiet i mężczyzn zamieszkujących obszary wiejskie i miejsko-wiejskie powiatu sandomierskiego na rynku pracy.

Szkolenie będzie odbywać się będzie w Sandomierzu. Uczestnikom szkoleniwa zapewniamy materiały szkoleniowe i poczęstunek. Dojazd na miejsce szkolenia na koszt własny.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie i złożenie w Biurze Projektu formularza rekrutacyjnego. O przyjęciu na szkolenie decyduje m.innymi kolejność zgłoszeń.

formularz zgłoszeniowy.pdf w formacie .pdf

formularz zgłoszeniowy do edycji

Informacje i zgłoszenia:

Biuro Projektu

Sandomierskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego - Lokalna Grupa Działania

27-600 Sandomierz, ul. Krakowska 26

tel./fax 158320944, e-mail: biuro@lgd-sandomierz.eu

PO Kapitał Ludzki

ŚBRR Kielce

UE EFS

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Linki

sir

min

arimr

logo sbrr jpg

logotypKSOW

lgdsiec

zs

Statystyki

Ilość odsłon:
3144631

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”