Zakończenie projektu „Zajęcia edukacyjne z zakresu upowszechniania ekologii z elementami hortiterapii”

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

logo fundacja PZU16 grudnia 2016 r. odbyła się impreza na zakończenie projektu „Zajęcia edukacyjne z zakresu upowszechniania ekologii z elementami hortiterapii” realizowanego przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Sandomierskiej w partnerstwie z Fundacją La Zebra, współfinansowanego przez Fundację PZU. W godzinach przedpołudniowych na miejscu zbiórki zjawili się uczestnicy projektu oraz członkowie ich rodzin.

Mimo, iż nie było śnieżnej pogodny to aura jesienna wcale nie przeszkodziła w dobrej zabawie, podczas ogniska połączonego z przejażdżką bryczką zorganizowanego z okazji zakończenia projektu. Impreza rozpoczęła się od dotarcia do Mokrzyszowa (okolice Tarnobrzega ). Na miejscu czekała na wszystkich gorąca herbata i kawa oraz płonące ognisko. Rozpoczęliśmy od smażenia kiełbasek , a w tym czasie konie zostały zaprzężone do bryczek, w które wsiedli uczestnicy, by ruszyć na przejażdżkę po leśnych dróżkach. Gdy tylko konie odpoczęły kolejni uczestnicy wyruszyli w zwierzynieckie lasy…

Podziwialiśmy wszyscy dary natury tamtejszych stron. Na trasie spotykaliśmy tablice informacyjno-edukacyjne przedstawiające treści dotyczące roślin, zwierząt, grzybów, gospodarki leśnej i łowieckiej, innych zagadnień dotyczących lasu.

Po powrocie czekał na wszystkich gorący posiłek oraz słodki poczęstunek. Przy dźwiękach gitary każdy uczestnik imprezy mógł zadebiutować wokalnie. Spotkanie to było także okazją do omówienia i podsumowania prac związanych z realizacją projektu oraz utworzeniem w ramach tego działania ścieżki sensorycznej.

{gallery}pzu1{/gallery}

O LGD

js

Lokalna Grupa Działania Ziemi Sandomierskiej (LGD ZS) to dobrowolne zrzeszenie osób fizycznych, stowarzyszeń, samorządów lokalnych i przedsiębiorstw...

Czytaj więcej...

Ankiety

LOGO LGDZS

Oceń Nas

 

Oceń skuteczność promocji i aktywizacji

Dziękujęmy za wypełnienie ankiet

 

PROW 2007-2013

87741600 1412980580 Logo PROW

Linki

SIR

min

arimr

logo sbrr jpg

logotypKSOW

lgdsiec

sando-promo

Statystyki

Ilość odsłon:
1433997

Nasz Facebook

facebook logo

Newsletter LGD

Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsów z LGD.
Antyspam (wpisz cyfrę): Z ilu liter składa się skrót LGD ?
Imię:
Email:

Nasz mobilny KOD

lgdmobile

01 UE 03 Program LEADER PROW-2014-2020-logo-kolor

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Funkcjonowanie LGD współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020”